روش های ارسال محصول


سعی ما در هنرخانه آموتیا بدین صورت است که تا حد ممکن سفارشات شما عزیزان در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت، آماده و ارسال شوند. مطمئنا ارسال زودتر محصولات شرایطی دارد و هرچه شما عزیزان سفارشات خود را زودتر ثبت نمایید، ارسال سفارشات نیز به همان نسبت سریع تر خواهد بود.

 

دقت داشته باشید در حال حاضر هزینه ارسال محصول به عهده مشتری عزیز می باشد و ما در هنرخانه آموتیا درصدد هستیم تا این هزینه را حذف کنیم.

 

روش های ارسال محصولات هنرخانه آموتیا

 

روش های ارسال محصول در هنرخانه آموتیا به شرح زیر می باشد :

ارسال در تهران

  • ارسال محصول با استفاده از تاکسی سرویس های آنلاین

برخی از محصولات هنرخانه آموتیا مانند سفارشات تعداد بالای جعبه ها، کیک های چند طبقه و … را که نمی توان با استفاده از پیک موتوری ارسال کرد، از طریق تاکسی سرویس های آنلاین برای شما عزیزان ارسال می کنیم.

 

  • ارسال محصول با استفاده از پیک موتوری

همچنین محصولات کوچک و قابل حمل توسط پیک را که هم هزینه کمتری برای مشتری دارد و هم سریع تر به مقصد می رسد، توسط این وسیله ارسال خواهیم کرد. دقت داشته باشید که ارسال برخی از محصولات توسط پیک موتوری، باعث آسیب رسیدن به محصول خواهد شد و در صورتی که مشتری این امر را بخواهد، انجام می شود اما هنرخانه آموتیا هیچ گونه مسئولیتی در این قبال ندارد.

ارسال به شهرستان

  • ارسال محصول از طریق پست

ارسال کلیه محصولات به شهرستان از طریق پست انجام خواهد شد و بعد از تاریخ ارسال سفارش حداکثر تا ۳ روز کاری محصولات به دست مشتری خواهد رسید

 


همچنین به زودی سعی داریم تا با راه اندازی سیستم ارسال سفارش خود هنرخانه آموتیا، ارسال محصولات را سریع تر و هزینه آن را نیز تا حد ممکن کاهش دهیم تا به نفع شما عزیزان باشد.

 

پیشاپیش از صبوری شما سپاسگذاریم