بهترین دوره آموزش جعبه سازی در منزل، بیش از ۸۰ آیتم آموزشی + فیلم + الگو

08 اکتبر 2018

مقدمه دوره جعبه سازی

جعبه سازی یکی از مهم ترین ارکان ارائه محصول می باشد. محصول زمانی می تواند مشتری را به خود جذب کند که با استفاده از جعبه ای مناسب و با کیفیت بسته بندی شده باشد. تیم جعبه سازی هنرخانه آموتیا با بیش از ۱۸ سال فعالیت در زمینه طراحی و تولید جعبه های متنوع مانند جعبه کوکی، جعبه ماکارون، جعبه کیک، جعبه کاپ کیک، جعبه گیفت و هدیه، جعبه شکلات، جعبه فینگرفود و … با توجه به نیاز کاربران، برصدد شد تا با تولید دوره آموزش جعبه سازی، به صورت مجازی هنر و حرفه جعبه سازی را از صفر تا صد به علاقه مندان عزیز آموزش دهد.

شاید برایتان سوال پیش بیاید که آیا می توان از جعبه ساختن در منزل کسب درآمد کرد؟ برای یافتن جواب این سوال می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

آیا میشه از جعبه سازی توی خونه درآمد میلیونی داشت؟

در ادامه مطلب به تمام موارد و اطلاعات مورد نیاز در رابطه با دوره جعبه سازی هنرخانه آموتیا اشاره خواهیم کرد، در صورتی که برای شما عزیزان سوالی در رابطه با دوره پیش آمده، می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۳۰۰۶۳۵ و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۴۷۵۸۶۷ تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.

نمونه فیلم دوره

در دوره جعبه سازی چه مواردی را یاد میگیریم؟

یکی از اصلی ترین مواردی که شاید به ذهن شما کاربر عزیز خطور کرده باشد این است که در این دوره جامع و کامل ( از نظر ما 😀 ) چه مباحثی گفته می شود و به چه سرفصل هایی پرداخته خواهد شد؟

دوره آنلاین آموزش جعبه سازی در منزل و کسب درآمد از آن

دوره آنلاین آموزش جعبه سازی در منزل و کسب درآمد از آن

خب در جواب شما عزیزان باید بگوییم که این دوره شامل ۲۰ فصل مجزا از همدیگر است که هر کدام شامل چندین آموزش مختلف و متنوع ( اما مرتبط به همدیگر ) می باشد که در ادامه هر کدام از فصل ها را برای شما شرح خواهیم داد که چه مطالبی درون آنها گفته خواهد شد.

۱. نکات اولیه جعبه سازی

در اولین بخش دوره جعبه سازی به نکات مهم و اولیه که بسیار حائز اهمیت هستند می پردازیم. در این بخش به شرح مختصری در رابطه با مواد و ابزار اولیه مورد نیاز دوره خواهیم پرداخت. همچنین به صورت خلاصه توضیحاتی راجع به انواع مقواها خواهیم داد که به چه صورت هستند و برای چه جعبه هایی مناسب می باشند.

در ادامه نیز به نکات مهم تری راجع به الگوهای جعبه سازی، تصاویر جعبه ها، فیلم های آموزش جعبه سازی و تمرینات مورد نیاز هر کدام اشاره داشته ایم که برای شروع دوره جعبه سازی حتما بایستی این موارد را رعایت فرمایید.

۲. معرفی ابزار و مواد اولیه مورد نیاز برای جعبه سازی

در ابن بخش از آموزش، به معرفی ابزار های مورد نیاز برای جعبه سازی به طور کامل خواهیم پرداخت. اینکه برای هر مدل جعبه به چه ابزار های خاصی نیاز پیدا خواهیم کرد. شاید شما کاربر عزیزی که قصد شرکت در دوره جعبه سازی را دارید، این ابزار ها را در منزل خود داشته باشید زیرا بسیار ابزار های ساده و کاربردی هستند و معمولا در هر خانه ای پیدا می شوند.

همینطور در ادامه این بخش به معرفی مواد اولیه و مقواهای مورد نیاز برای جعبه سازی می پردازیم. اینکه چند نوع مقوا اصلا وجود دارد، هر مقوا برای چه نوع جعبه ای کاربرد دارد، تفاوت مقواها با یکدیگر چیست و چگونه می تواند آنها را از هم تمیز کرد؟ سپس آدرس و محل جاهایی که می توان بهترین مقوا و مواد اولیه مورد نیاز را خریداری کرد، به شما خواهیم داد تا بتوانید بدون اینکه نیاز به صرف زمان برای پیدا کردن بهترین مواد و مقوای اولیه داشته باشید، هرچه سریع تر مقوای مورد نیاز خود را خریداری کنید.

۳. طریقه بدست آوردن ابعاد جعبه با توجه به محصول

همیشه بدست آوردن ابعاد جعبه با توجه به نوع و جنس محصول یکی از سخت ترین موارد است که باید انجام داد، زیرا این کار یکی از مهم ترین و حساس ترین مراحل جعبه سازی می باشد تا جعبه با ابعاد محصول یکی باشد و مشکلی پیش نیاید. در این بخش از آموزش جعبه سازی به این مبحث مهم خواهیم پرداخت که به چه مواردی باید در اندازه گیری جعبه باید دقت شود تا بتوان بهترین الگوی ممکن را طراحی و سپس اجرا نمود.

۴. نحوه استفاده از ابزار طراحی الگو و برش

در این بخش که در اولین آموزش جعبه سازی یعنی جعبه مستطیل قرار دارد، به نحوه استفاده از ابزار های طراحی الگو و برش خواهیم پرداخت و در ادامه نیز تمرین هایی برای بهتر شدن خطوط برش با اشکال مختلف در نظر گرفته ایم تا بتوانید با استمرار این تمرین ها، جعبه هایی بسیار شکیل تر و زیباتر بسازید.

۵. طراحی و اجرای جعبه های پایه

ترتیب دیدن و اجرای جعبه های آموزش داده شده در دوره بسیار مهم است و به همین دلیل نیز ما آموزش جعبه های پایه را در ابتدای این دوره قرار داده ایم. جعبه های پایه مهم ترین بخش دوره جعبه سازی هنرخانه آموتیا می باشد زیرا پایه و اساس کل مبحث جعبه سازی هستند. در این بخش مواردی از قبیل الگو گرفتن بر اساس ابعاد مورد نیاز، الگوی جعبه مستطیل و آموزش ساخت این جعبه،آموزش جعبه مربع، جعبه دایره، جعبه قلب، جعبه شش ضلعی و در نهایت جعبه چند ضلعی را آموزش می دهیم.

همانطور که گفته شد در این بخش مهم ترین نکات آموزش جعبه سازی را فرا خواهید گرفت که بسیار حائز اهمیت هستند.

۶. آموزش ساخت جعبه های اصلی با بازشوهای مختلف

این بخش از دوره آموزش جعبه سازی در منزل نیز یکی از مهم ترین بخش های آموزشی می باشد زیرا شامل طراحی و اجرای جعبه های اصلی است. همچنین در این بخش یکی از مهم ترین مواردی که گفته می شود، بازشو های مختلف درب جعبه ها است که شکل و شمایل خاص و ویژه ای به جعبه ها القاء می کند و باعث تمایز جعبه ها از یکدیگر می شود.

در صورتی که فقط این بخش را به صورت کامل یاد بگیرید می توانید به راحتی با کمی خلاقیت و نوآوری هر مدل جعبه را به بیش از چندین مدل با درب های متنوع تبدیل کنید تا جعبه ها از یکنواختی و یک شکل بودن خارج شوند و محصول شما نیز درون این جعبه ها شکل ویژه ای به خود بگیرند.

۷. آموزش ساخت جعبه کاپ کیک

جعبه کاپ کیک یکی از پرطرفدارترین جعبه های تولیدی مجموعه هنرخانه آموتیا می باشد زیرا میزان تولید کاپ کیک ها در شیرینی فروشی های خانگی و غیر خانگی بسیار زیاد شده و دلیل این امر نیز دستورات بسیار ساده و فراوانی هست که برای تهیه کاپ کیک ها وجود دارد. حمل کاپ کیک ها بدون جعبه کاپ کیک قطعا بسیار سخت و طاقت فرسات زیرا کاپ کیک ها دچار لغزش های فراوانی بر روی سطح های صاف می شوند.

بنابراین باید آنها را مهار کرد که ما در این دوره به شما دو نوع جایگاه کاپ کیک را آموزش خواهیم داد که می توانید برای جعبه های کاپ کیک ۱ عددی، ۲ عددی ، … تا ۱۲ عددی استفاده کنید. همینطور جدول مربوط به ابعاد جعبه های کاپ کیک را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تا بتوانید به راحتی هر جعبه کاپ کیکی که تمایل به استفاده از آن دارید را طراحی و سپس بسازید.

جعبه های کاپ کیکی که آموزش داده ایم را می توانید با درب های مختلف بسازید تا زیبایی ویژه تری به جعبه ها بدهد و ما این آموزش ها را در این بخش در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

۸. آموزش طراحی و ساخت جعبه های یلدا و کریسمس

جعبه های یلدا و کریسمس یکی از زیبا ترین جعبه های ممکن است که می توان از طریق آنها تکنیک های ساخت کاراکتر و اشکال مختلف روی جعبه ها را آموزش داد. بنابراین در این بخش از دوره جعبه سازی به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید اصول و مهم ترین تکنیک های اسمبل طرح روی جعبه ها را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید و پیاده سازی کنید.

۹. آموزش طراحی و ساخت جعبه ماکارون

یکی از بخش هایی که در این دوره آموزش می دهیم و خیلی هم پرطرفدار است، آموزش ساخت جعبه ماکارون است. ماکارون شیرینی خوشمزه و لذیذی ست که به همان نسبت لذت و طعمی که دارد، بسیار حساس و شکننده است. بنابراین حمل و جابجایی آن نیز باید با نهایت مراقبت و نگهداری انجام شود تا به این محصول ویژه آسیب و لطمه ای وارد نشود.

پس جعبه ماکارون نیز یکی از الزامات فروش ماکارون به شمار می رود. در این بخش به بررسی و ساخت انواع جعبه ماکارون خواهیم پرداخت. در این بخش چندین مدل جعبه ماکارون با سبک های مختلف را آموزش خواهیم داد تا بتوانید طرح های مختلفی را بر اساس سلیقه خود انتخاب و از آن استفاده نمایید.

همچنین در انتهای این بخش جدولی برای سایز بندی جعبه های ماکارون تقدیم تون کردیم تا بتوانید بر اساس تعداد ماکارون خود، جعبه ی مناسب را انتخاب و طراحی کنید.

۱۰. آموزش ساخت انواع جدا کننده ها بر اساس نیاز و نوع جعبه

یکی از مهم ترین مواردی که امکان این را دارد برای هر شخصی که در کار شیرینی خانگی و یا غیر خانگی فعالیت دارد اتفاق بیفتد این است که بخواهد جعبه شیرینی خود را به خانه های مختلف با امکانات متفاوت تقسیم بندی کند. معمولا زمانی از جدا کننده ها استفاده می شود که شخص بخواهد چندین نوع محصول را درون جعبه مورد نظر خودش قرار داد و در اصطلاح یک پک با چندین محصول داشته باشد.

در این بخش از آموزش جعبه سازی در منزل به شما عزیزان آموزش خواهیم داد که جدا کننده های مختلف را بر اساس نیاز خود بتوانید بسازید و از آنها درون جعبه های مورد نظرتان استفاده کنید.

۱۱. آموزش اندازه گیری و ساخت انواع جعبه کیک

در بخش آموزش ساخت جعبه کیک، اولین نکته ای که یاد خواهید گرفت این است که چگونه اندازه جعبه کیک خود را بر اساس کیک تان بدست آورید. این امر بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر این عمل به صورت نادرست و یا با کمی بی دقتی انجام شود باعث ساخت جعبه ای نامناسب و در نهایت آسیب رسیدن به کیک شما خواهد شد.

در ادامه نیز آموزش ساخت انواع جعبه کیک را به شما عزیزان خواهیم داد تا بتوانید برای کیک های خود چندین حق انتخاب داشته باشید. دقت کنید که کافیست با کمی خلاقیت و نوآوری جعبه های کیک را با دیگر طرح هایی که در دوره یاد خواهید گرفت تلفیق کرده و جعبه نو خلق کنید. در این بخش یکی از پر فروش ترین جعبه های کیک را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد که خود هنرخانه آموتیا درآمد بسیاری از این جعبه داشته و دارد.

۱۲. آموزش تزئینات برای جعبه ها

در این بخش که بیشتر جنبه تزئین و مهم تر از آن تبلیغات و برند سازی دارد به شما آموزش خواهیم داد که برای درج برند یا لوگوی خود بر روی جعبه هایی که ساخته اید، چه راه هایی وجود دارد. چندین عنوان را برایتان توضیح خواهیم داد. در ادامه نیز تزئیناتی را به شما آموزش می دهیم که می توانید از آنها برای زیباتر شدن جعبه های خود استفاده کنید.

با استفاده از آموزش های این بخش، نمای جعبه ها بسیار زیبا تر و خاص تر جلوه خواهد کرد و القای حس بهتری به مخاطب خواهد داد.

۱۳. آموزش ساخت جعبه گیفت

جعبه گیفت ها علاوه بر زیبایی و نمای خاصی که دارند می توانند کاربرد های بسیار فراوانی داشته باشند. بنابراین تصمیم گرفتیم تا بخشی از دوره جعبه سازی خودمان را به آموزش جعبه گیفت ها اختصاص بدهیم تا بتوانید از این جعبه گیفت ها برای موارد مختلف مانند جعبه فارغ التحصیلی، بگ مقوایی، جعبه گیفت نامزدی، پاکت پول و … استفاده نمایید.

۱۴. آموزش ساخت جعبه اسلایسی

جعبه های اسلایسی یا همان جعبه های مثلثی، کاربرد های متنوعی دارند و می توان در موارد مختلف از این جعبه ها استفاده نمود اما یکی از کاربردهای خیلی مهم این جعبه ها، استفاده برای کیک ها می باشد. می توانید با دیدن این بخش از آموزش جعبه سازی چندین نوع جعبه اسلایسی را یاد بگیرید و بر اساس نیازتان آن را طراحی کنید و استفاده نمایید.

۱۵. آموزش ساخت جعبه های سه بعدی

جعبه های سه بعدی یکی از زیباترین جعبه هایی است که در طول زمان وجود داشته ( البته این نظر شخصی تیم ماست 😀 ) است. جعبه های سه بعدی به جعبه هایی گفته می شود که دیواره های آن به صورت دوبله طراحی شده اند و ظاهر فوق العاده خاصی دارند. از این جعبه ها می توان برای موارد مختلفی مانند کوکی، شیرینی، حلوا، فینگر فود، شکلات، ماکارون و … استفاده نمود.

جعبه های سه بعدی یکی از جعبه هایی هستند که مشتریان خاص خود را دارند. در این بخش از آموزش شما با چندین مدل جعبه سه بعدی آشنا می شوید که می توانید از آنها برای محصولات خود استفاده نمایید.

۱۶. آموزش ساخت جعبه شکلات

شکلات معمولا یکی از محصولات لاکچری و گران قیمت محسوب می شود و به همین دلیل نیز نسبتا قیمت بالاتری به باقی محصولات شیرینی دارند. در همین راستا نمی توان این محصول گران قیمت را درون ظروف پلاستیکی و یا طلقی بازاری با ابعاد نامناسب به مشتری ارائه کرد.

در این زمان تنها چیزی که می تواند نگهدارنده ای مناسب و عالی برای این شکلات ها باشد، جعبه شکلات های حرفه ای و دست سازی هستند که دقیقا با ابعاد محصول می خوانند و بزرگتر و یا کوچکتر از محصول نیستند. در این قسمت از آموزش ساخت جعبه های دست ساز در منزل، به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید بر اساس تعداد و ابعاد شکلات تان، جعبه شکلاتی درخور آن بسازید.

۱۷. آموزش طلق و ساخت جعبه طلقی

جعبه های طلقی بدلیل اینکه شفاف هستند و درون آنها دیده می شود، متقاضیان بسیاری دارد و خیلی از افراد این جعبه ها را به جعبه های مقوایی ترجیح می دهند، بنابراین تصمیم گرفتیم که بخشی از دوره آموزش هنر جعبه سازی را به تدریس مباحث جعبه های طلقی اختصاص دهیم.

در بخش آموزش طلق و جعبه های طلقی، شما با انواع طلق ها آشنا می شوید و یاد خواهید گرفت که تفاوت طلق ها با یکدیگر چیست و هر کدام برای چه مواردی استفاده خواهد شد. سپس محل هایی که می توانید برای خرید طلق مناسب اقدام نمایید را معرفی خواهیم کرد. در بخش دیگر، نحوه الگو گیری جعبه های طلقی را فرا خواهید گرفت و در انتها اصول طراحی و ساخت جعبه طلقی را به شما آموزش خواهیم داد که شما با ترکیب این بخش و بخش های قبلی می توانید بی نهایت جعبه خلاقانه و متفکرانه با سلیقه خودتان تولید کنید.

۱۸. آموزش ساخت جعبه حمل

جعبه حمل همانطور که از نامش پیداست معمولا برای حمل محصولی استفاده می شود و خب ظاهری متفاوت نسبت به جعبه های دیگر دارد. در واقع این نوع جعبه ها دارای دسته ای هستند که می توان آن دسته را گرفت و جعبه را حمل کرد. البته به این امر مهم بسیار دقت داشته باشید که موارد استفاده از هر جعبه ای می تواند بسیار زیاد باشد و صرفا از یک جعبه فقط نمی توان همان کاربردی را انتظار داشت که از روی نام آن جعبه مشخص است و می توان با کمی خلاقیت و نوآوری استفاده ای کاملا متفاوت از آن داشت.

۱۹. آموزش ساخت جعبه پاپس کیک

پاپس کیک ها معمولا دارای دسته ای هستند که اندازه ای متفاوت دارد و در برخی موارد دسته ی ۱۰ سانتی متری دارند و در برخی موارد دسته ی آنها ۱۵ سانتی متر می رسد.اگر برای ساخت جعبه ای که با این دسته ها و خود اندازه پاپس کیک بخواند، بخواهیم به بیرون و چاپخانه سفارش بدهیم، معمولا تیراژ بالا سفارش می گیرند و خیلی به صرفه نیست.

بنابراین تصمیم گرفتیم ساخت جعبه های پاپس کیک را به صورت تکی و تعدادی در آموزش خود گنجانده تا بتوانیم این مشکل جعبه های پاپس کیک را حل کرده و عزیزانی که در دوره جعبه سازی ما شرکت می کنند بتوانند خیلی راحت جعبه پاپس کیکی متناسب با محصول خود بسازند و از آن استفاده کنند.

۲۰. آموزش ساخت جعبه هارد باکس و کاور کردن جعبه ها

همانطور که می دانید جعبه های هارد باکس، ضخامتی بیشتر از جعبه های مقوایی دارند و بنابراین ساخت آنها نیز نسبت به ساخت جعبه های مقوایی متفاوت تر است. در این بخش از آموزش در ابتدا به متریال مورد نیاز برای ساخت جعبه هارد باکس اشاره کرده و جعبه ای با توضیحات کامل را در کنار هم خواهیم ساخت.

سپس در قسمتی دیگر به صورت کلی به مبحث کاور کردن جعبه ها خواهیم پرداخت و آموزش کاور کردن جعبه ها را بر روی جعبه هارد باکس به شما عزیزان می گوییم. کاور کردن می تواند با انواع کاغذ کادو، تکستچر ها و موارد بسیار زیاد دیگری که متناسب با مباحث ما باشد انجام گیرد که تمام توضیحات تکمیلی درون آموزش ها وجود دارند.

نکات مهم سر فصل های دوره جعبه سازی

دوستان عزیز دقت داشته باشید که در تمام بخش هایی که در بالا توضیح دادیم، برای هر جعبه یک عکس، در صورت نیاز الگو، و فیلم وجود دارد. یعنی در ابتدا شما عکس محصولی که قرار است آموزش آن را ببینید، خواهید دید و سپس در صورتی که جعبه مورد نظر نیاز به الگو باشد، الگو در دسترس تان قرار خواهد گرفت و بعد از آن آموزش تصویری و ویدیویی ساخت جعبه را خواهد دید.

مقدار ساعات و حجم فیلم های دوره جعبه سازی

دوره ای که در حال خواندن اطلاعات آن هستید با تکیه بر ۱۸ سال سابقه فنی و هنری سرکار خانم کیا فیلمبرداری و تدوین شده است. در این دوره که مباحث و سرفصل های آن در بالا خدمت تان ارائه شد، شما به بیش از ۸۰ آیتم آموزشی دسترسی خواهید داشت که با ترکیب آنها با یکدیگر می توانید بی نهایت جعبه و ملزومات آن را بسازید و استفاده کنید.

اطلاعات ارائه شده در دوره ساخت انواع جعبه

اطلاعات ارائه شده در دوره ساخت انواع جعبه

در دوره آموزش جعبه سازی که پیش روی شماست و می توانید از آن استفاده نمایید، بیش از ۹۷۰ دقیقه آموزش ویدیویی با حجمی حدود ۸۶۰۰ مگابایت قرار دارد که سعی شده با کیفیتی مناسب و کم حجم فیلمبرداری و تدوین شود تا شما عزیزان بتوانید بهترین دوره جعبه سازی را مشاهده نمایید.

محل برگزاری دوره جعبه سازی

برگزاری دوره جعبه سازی به صورت حضوری، با توجه به اینکه بیش از ۸۰ آیتم آموزشی داریم و آموزش هر کدام از این موارد زمان بر هستند، امکان پذیر نبوده و یا مدت بسیار طولانی زمان خواهد برد تا بتوانیم این دوره را به صورت حضوری خدمت شما عزیزان آموزش دهیم.

بنابراین تصمیم گرفتیم تا دوره را به صورت غیرحضوری برگزار کنیم. این غیرحضوری برگزار شدن دوره چند مزیت برای شما عزیزان به همراه خواهد داشت:

 • شما می توانید هر تعداد باری که نیاز است، فیلم آموزش جعبه سازی را مشاهده نمایید تا تمام نکات مهم آن را متوجه شوید.
 • با مشاهده فیلم های آموزش جعبه سازی، می توانید نکات مهم دوره را یادداشت برداری کنید.
 • امکان انجام تمرینات لازم پس مشاهده هر فیلم امکانپذیر است.
 • بعد از مشاهده هر فیلم می توانید در صورتی که سوالی در رابطه با فیلم و آموزش برایتان پیش آمده، از مدرس دوره یعنی سرکار خانم کیا بپرسید.
 • برگزاری دوره به صورت غیر حضوری این امکان را نیز فراهم می کند تا مدرس، برای هر هنرجو به صورت اختصاصی زمان گذاشته و سوالات شان را پاسخ دهد ( بر خلاف دوره های حضوری و عمومی که استاد امکان پاسخ به تمام سوالات هنرجویان را ندارد ).

به همین دلایل، دوره غیر حضوری را در محیط تلگرام راه اندازی کردیم تا بتوانید خیلی راحت به فیلم های آموزش همیشه دسترسی داشته باشید.

دقت فرمایید که این فیلم ها به صورت دائمی و همیشگی در کانال تلگرام قرار خواهند داشت و هیچ موقع پاک نخواهند شد.

چرا می توانید به ما اعتماد کنید؟

اعتماد یکی از مهم ترین عواملی است که شاید به ذهن تان خطور کند. شاید این سوال برای شما پیش آید که اصلا از کجا معلوم که هنرخانه آموتیا، آنقدر در مبحث جعبه سازی قوی باشد که الان این دوره را برگزار کرده است؟

در جواب این سوال شما دوست گرامی باید عرض کنیم، همانطور که چندین بار تاکنون ذکر شده است که ما بیش از ۱۸ سال سابقه در زمینه های مختلف و جعبه سازی داریم، تاکنون بیش از ۴۰۰ نوع محصول جعبه را طراحی و اجرا کرده ایم که می توانید در پیج جعبه سازی ما به آدرس اینستاگرامی box.amoutia@ مشاهده نمایید. در زیر هم آخرین پست های این پیج را مشاهده می کنید.

مدرس دوره کیست؟

خانم فهیمه کیا، کارآفرین و موسس هنرخانه آموتیا با سابقه ای ۱۸ ساله در زمینه های هنری مسئولیت تدریس دوره جعبه سازی را بر عهده دارند. ایشان با تکیه بر هنرهای تجسمی و خلاقی که در دوران تحصیلی و زندگی خود کسب کرده و تلفیق این هنرها با نیاز امروزه بازار کسب و کار ایران و اینکه بسته بندی در ایران دچار نواقصی بنیادی ست، تصمیم گرفتند تا این دوره را برگزار کنند.

حضور سرکار خانم کیا به عنوان کارآفرین در برنامه عصر خانواده شبکه دو سیما

حضور سرکار خانم کیا به عنوان کارآفرین در برنامه عصر خانواده شبکه دو سیما

مصاحبه مجله همشهری با سرکار خانم کیا به عنوان کارآفرین

مصاحبه مجله همشهری با سرکار خانم کیا به عنوان کارآفرین

ایشان در زمینه های دیگری مانند شیرینی پزی، کوکی، کاپ کیک، شکلات و … نیز فعالیت دارند که می توانید جزئیات آن را در صفحه بیوگرافی خانم فهیمه کیا مطالعه نمایید.

فیلم معرفی دوره را می توانید در این قسمت مشاهده کنید.

هدیه دوره جعبه سازی (آموزش کامل و جامع نرم افزار اینستاگرام)

یکی از مشکلاتی که خیلی از عزیزان شرکت کننده در این دوره دارند، فروش محصولات شان است. اینکه بهترین راه برای فروش محصولات به خصوص محصولات خانگی مانند شیرینی های خانگی، کیک، کاپ کیک، کوکی، شکلات، حلوا، فینگرفود و … چیست و به چه صورت می توان افزایش داد این فروش را؟

پس با نظر بخش بازاریابی اینترنتی و مدیریت مجموعه هنرخانه آموتیا تصمیم گرفتیم تا دوره ای مکمل را تحت عنوان “چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟” به عنوان هدیه به عزیزان شرکت کننده در دوره جعبه سازی تقدیم کنیم. در این آموزش شما از صفر و به صورت خیلی ابتدایی با اینستاگرام و راز و رمز های فروش در این پلتفرم عالی آشنا می شوید.

راه های عملی و کاربردی برای فروش را یاد خواهید گرفت و میزان فروش محصولات تان را با به کار گیری ترفندهای این آموزش بالا خواهید برد. این دوره فقط و فقط به عنوان هدیه دوره جعبه سازی تقدیم می شود و به صورت جداگانه به فروش نخواهد رسید.

هنرجویانی که در دوره آموزش جعبه سازی شرکت کرده اند چه می گویند؟

بعد از شرکت در دوره جعبه سازی، به چه نتایجی می رسید؟

شرکت کردن در دوره جعبه سازی قدم ابتدایی کار ماست. مرحله بعدی و مهم تری که باید همیشه انجام دهید، تمرین است. تمرین همیشه جزئی جدا نشدنی از آموزش است. شما فقط با تمرین و تکرار است که می توانید یک حرفه و کار را بصورت عالی یاد بگیرید و انجام دهید. با این حال اگر تمام تمرینات دوره را به خوبی ببینید و انجام دهید شما در پایان این دوره می توانید :

 • اندازه گیری محصول را برای ساخت جعبه به راحتی انجام دهید.
 • طرح های مختلف با اشکال متفاوت برای جعبه طراحی و اتود بزنید.
 • بهترین الگو یا الگوی های ممکن را رسم کنید.
 • با توجه به نوع محصول، متریال مناسب را شناسایی و تهیه کنید.
 • جعبه مورد نظر خود را طراحی و بسازید.
 • و در نهایت محصول خود را با بهترین جعبه ممکن به بازار مخاطبان خود عرضه کنید.

ابزار و مواد اولیه مورد نیاز جعبه سازی چیست و با چه قیمتی می توان تهیه کرد؟

همانطور که در بخش سرفصل های دوره، اشاره کردیم یک بخش از آموزش را به معرفی ابزار ها و مواد اولیه دوره اختصاص داده ایم. پس اینکه شما برای ساخت انواع جعبه های مقوایی، طلقی و … به چه ابزارها و موادی نیاز دارید را به صورت مفصل تر در دوره می توانید مشاهده کنید و از توضیح آنها در اینجا پرهیز می کنیم.

ابزارهای مورد نیاز برای ساختن جعبه چیست؟

ابزارهای مورد نیاز برای ساختن جعبه چیست؟

اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که این ابزار و مواد را با چه قیمتی می توان تهیه کرد؟ در جواب این سوال باید خدمت تان عرض کنیم که شاید به احتمال خیلی زیاد برخی از این ابزار ها را در منزل خود داشته باشید زیرا بسیار همه گیر هستند و معمولا اکثر خانواده ها این وسایل را در خانه خود دارند. اما برای کسانی که به فرض هیچ کدام از وسایل مورد نیاز جعبه سازی را ندارند، باید بگوییم که مبلغی حدود ۷۰ هزار تومان برای تهیه وسایل نیاز است و مقداری هم برای تهیه مقوا و مواد دیگر.

آیا برای جعبه سازی نیاز به مغازه یا کارگاه داریم؟

خیلی ها دوست دارند کارشان دارای ضوابط خاصی باشد. مثلا یکی از این ضوابط این است که حتما باید در خارج از خانه مثلا مغازه یا کارگاه کار کرد. اما با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و گسترش روز افزون کسب و کارهای خانگی، بسیار افرادی هستند که کارهای خیلی بزرگ و گسترده ای را از محیط خانه خود و یک اتاق بسیار کوچک یا زیر زمین خانه پدری خود شروع کرده اند و بعد از مدتی محیط کار خود را گسترده تر نمودند.

آیا برای ساختن جعبه نیازی به داشتن کارگاه و یا مغازه است؟

آیا برای ساختن جعبه نیازی به داشتن کارگاه و یا مغازه است؟

پس هیچ مانعی وجود ندارد برای اینکه در خانه و اتاق خود کار نکنید. فقط کافیست محیط کوچکی به ابعاد ۱.۵ متر در ۱ متر داشته باشید. در این فضا فقط به یک میز و یک شیشه روی این میز احتیاج دارید تا بتوانید جعبه هایی بسیار زیبا را در این فضا طراحی کنید و بسازید.

چگونه جعبه ها را بفروشیم و بازار کار چطور است؟

توجه داشته باشید که این دوره آموزش جعبه سازی در وهله اول برای افرادی ساخته شده است که خود مشغول به فعالیت در زمینه ها مختلفی مانند شیرینی پزی، کوکی، کاپ کیک، کیک، شکلات، دسر، حلوا، فینگرفود و … هستند. این افراد می توانند علاوه بر برطرف کردن نیاز خود، جعبه های خود را به دیگران ارائه کنند.

در وهله دوم نیز برای افرادی مناسب است که تمایل دارند هنر و حرفه ای را بیاموزند که بسیار بسیار کم رقیب دارند و این راه را به عنوان کسب و کار خود شروع کنند.

از منظری دیگر اگر به بازار دقت کنیم، متوجه خواهیم شد که روز به روز به افرادی که به حرفه های مختلف شیرینی پزی روی می آورند، به خصوص افراد خانه دار اضافه می شود و این اشخص نیازی مبرم و اساسی به جعبه دارند، بنابراین تقاضا برای ساخت جعبه های متنوع بسیار است. پس می توانید فروش بسیار بالایی از ساخت جعبه های متنوع داشته باشید.

برای فروش محصولات هم علاوه بر فروش حضوری، می توانید محصولات خود را در اینترنت از طریق سایت های مختلف و اپلیکشن های شبکه های مجازی به خصوص و به طور ویژه اینستاگرام استفاده کنید که ما در پایان دوره، آموزش دیگری را به عنوان هدیه در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که در رابطه با فروش محصولات در اینستاگرام و کسب درآمد از آن آموزش خواهیم داد تا بتوانید فروش محصولات خود خیلی حرفه ای تر را آغاز کنید.

جعبه سازی مناسب چه افرادی است؟

شاید این سوال ها برایتان پیش بیاید که جعبه سازی برای چه افرادی است؟ آیا باید مدرک خاصی داشته باشیم؟ آیا در سن خاصی می توان جعبه ساخت؟ آیا جنسیت مهم است؟ و چندین سوال دیگری که در ذهن تان وجود دارد.

در جواب به همه ای این سوالات باید بگوییم که برای ساختن جعبه نیاز به هیچ مدرکی نیست. حتی افرادی که بیسواد هستند نیز می توانند از این دوره استفاده کنند فقط و فقط اگر بتوانند شماره های روی خطر کش را بخوانند! که ساده ترین کار ممکن است. جنسیت و سن نیز به هیچ عنوان اهمیت ندارد، این حرف را با توجه به وجود هنرجویانی ۱۲ ساله و ۵۰ ساله خانم عرض می کنیم که نتیجه گرفته اند از دوره.

در صورتی که شما عزیز گرامی نیز سوالی در ذهن تان باشد، می توانید به راحتی در بخش کامنت های پایین همین صفحه بپرسید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی آنها باشیم.

مبلغ سرمایه گذاری دوره

در نقطه پایان دوره میرسیم به مبلغ سرمایه گذاری دوره جعبه سازی. با توجه به اطلاعاتی که در بالا خدمت شما عزیزان ارائه کردیم، ارزش این دوره بیش از چندین میلیون است زیرا چاپخانه ها و یا افرادی که جعبه می سازند و واسطه شما و جعبه های مورد نیاز تان هستند، دور می کند.

برای اطلاع از مبلغ سرمایه گذاری شرکت در این دوره با شماره همراه ۰۹۱۲۶۴۷۵۸۶۷ تماس بگیرید.

پس از پرداخت وجه دوره، به کانال آموزش ها دسترسی خواهید داشت.

پایان.

[کل: 14 میانگین: 3.5]

6 دیدگاه

 • سلام ! حدس بزنید
  • نویسنده
   سلام دوست عزیز با توجه به مناسبت هایی که در نیمه دوم سال وجود دارد و سفارشات بسیار زیادی که در زمینه جعبه سازی داریم، متاسفانه خیلی زمان پیگیری سایت و تماس گرفتن رو نداریم. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به دوره جعبه سازی آنلاین میتونید با شماره ۰۹۱۲۶۴۷۵۸۶۷ تماس بگیرید و یا به واتساپ همین شماره همراه پیام بدید تا همکاران راهنمایی تون کنند. با تشکر
  • نویسنده
   جهت عضویت در کانال آموزش جعبه سازی باید ابتدا در دوره آموزش جامع جعبه سازی شرکت کنید. برای شرکت و کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره همراه ۰۹۱۲۶۴۷۵۸۶۷ تماس بگیرید.
  • نویسنده
   جهت اطلاع از هزینه دوره جعبه سازی لطفا با شماره ۰۹۱۲۶۴۷۵۸۶۷ تماس بگیرید.